Příběh druhé knihy IV.

Drazí čtenáři, s radostí Vám oznamujeme, že jsme zase o krok blíže k vydání knihy.
V pátek 8.4. jsme konečně dokončily poslední čtení a doupravily věci, které zněly úplně šíleně a nebo jsem i já jako autor přemýšlela - co jsem tím vlastně chtěla říct. Někdo si možná řekne, že to není až taková práce. Opak je však pravdou. Čtení probíhalo nahlas a nedovedete si představit, co je schopen váš mozek vyplodit.
Já potichu čtu: ,,Něco pro tebe mám'' řekl a položil džbán na stůl.
Eva nahlas čte: ,,Něco pro tebe mám'' řekl a vyskočil na stůl. Marně jsem hledala, kde to přečetla.
Nebo, že při svlékání před intimní chvilkou, musíte partnerce sundat helmu, to jsem také marně hledala, ale vím, že Eva je zastáncem bezpečného sexu. Já tedy v knize preferuji sundání haleny. Rovněž jsem se divila, že jedna z postav s rozložitými rameny se chovala tak nemístně, že znásilňovala skálu za ní. Já si byla stoprocentně jistá, že ji zastiňoval. Není to však jen čtení, co si nahlas dělá co chce. Je to i psaní, protože spojení jako - s píče se vymrštil na nohy, to prostě v knize nemůžete nechat. Tedy jsme udělaly vše pro to, aby slova dávala smysl a děj byl lehce pochopitelný. Teď nám tedy zbývá už jen grafická úprava a dodání obrázků z nichž Vám zase jeden představíme. Ovšem kdo na něm je tak hezky namalován, to si necháme pro sebe.


Příběh druhé knihy III.

A je to tady.
Evička zapracovala a tak Vám můžeme konečně představit přední stranu obálky druhého dílu naší knihy.
Intenzivně se na něm pracuje, aby se Vám dostal co nejdříve do rukou...


Příběh druhé knihy II.

Je tady začátek nového roku a my považujeme za nutné, začít Vás připravovat na příchod druhého dílu.
V pravý čas představíme obal knihy, který opět vymyslí a nakreslí Evička. Taky možná sem tam něco prozradíme, aby jste se těšili.
Opět si můžete knihu předkoupit a tím nám trochu pomoci při jejím vydání a hlavně nás utvrdit v tom, že se Vám první díl líbil a že se na druhý těšíte.

Tedy. Druhý díl je ve fázi oprav u paní učitelky, která se s námi rozhodla spolupracovat. A tak by mohla být druhá kniha ochuzena o hodně pravopisných chyb. Díky Bohu.

Také nás čeká, tedy hlavně mě, konzultace s nejdůležitějším členem naší dvojice... tedy po mě a to Evičkou, která mi řekne co by bylo v druhém díle ještě potřeba změnit, či dodat, nebo zahodit. Každý večer usínám s modlitbou, aby mi neřekla, že to mám zmačkat a zahodit celé. Bude to ještě dlouhatánská cesta a my Vás budeme informovat o každém milníku.


Příběh druhé knihy I.

Druhý díl byl ofiko odeslán paní učitelce k opravě. Opět můžu říct, že se můžete těšit na příběh plný zvratů a dobrodružství, ale také na Evou kreslené obrázky. Slíbila jich více a také jistě nádherně vyvedený obal, který zůstává tajemstvím i pro mě. Čekají nás také nová odhalení a postavy, které se vám představí. Pokud byl první díl pro vás zajímavý věříme, že druhý bude ještě zajímavější. Opět vás budeme informovat o průběhu psaní a zajímavostech, které vám zkrátí čekání na konečnou fázi.